Курс доллара
Средний
НБУ
Приват
Проминвест
Аваль
Ощадбанк
Конвертер

Iнновації в нерухомості зменшать вартість девелопменту та експлуатації 

Широке використання інноваційних технологій в найближчі роки здатне суттєво знизити вартість управління та експлуатації обТєктів нерухомості.
Про це сказав спікер бізнес-сніданку «Інновації в нерухомості: інерція чи революція?», організованого «Українським клубом нерухомості» (URE Club) Володимир Бандура, CEO Innolytics Group.
На його думку, зараз час, коли все надто швидко змінюється і в проектуванні, і в будівництві, в підходах до управління та комерціалізації проектів нерухомості.
«Зараз можна дуже ефективно використовувати технології так званого «машинного зору»: відслідковувати та отримувати обТєктивну статистику того, які будматеріали в якій кількості доправляються на майданчик, хто з робітників порушує техніку безпеки тощо. Нині дуже багато інноваційних можливостей і девелопери повинні використовувати їх, щоб робити ті речі, які раніше видавалися неможливими», - наголосив Володимир Бандура.
Експерт вказав на основні інноваційні технології, що в недалекому майбутньому стануть провідними для сфери нерухомості. На його погляд, це, насамперед, використання штучного інтелекту в проектуванні, управлінні проектами та обТєктами нерухомості. Також 3D-, 4D-друк обТєктів нерухомості, що здатен прискорити будівництво та зведення більш складних обТєктів, які практично неможливо побудувати з використанням інших технологій.
«Для проектування, управління та розширення функціональності обТєктів уже використовується віртуальна реальність. Варто згадати й робототехніку та дрони для здійснення будівельних робіт та контролю за будівництвом. На особливу увагу заслуговують нові будівельні матеріали для створення безпечніших, більш енергоефективних, більш зручних, надійних, екологічних та довговічних будівель», - зауважив Володимир Бандура.
На його думку, за 5 років за допомогою робототехніки та штучного інтелекту будуть створені принципово нові будівлі, що реагуватимуть на потреби людини та «адаптуватимуться» під ці потреби.
«Клієнтам не цікаві самі технології. Їхня увага прикута до естетики обТєктів нерухомості, до комфорту, починаючи з логістики всередині споруди аж до кліматичних умов. Клієнтів хвилює ціна купівлі та оренди, ціна експлуатації, «інтелект» будинку, що дасть змогу його легко контролювати та експлуатувати», - підсумував Володимир Бандура.

janus.ua 

 


16-05-2019

Обсудить с читателями 


Читайте также:

Другие рубрики сайта:

    - Архитектурная мозаика
    - Книжная полка
    - Лента закона
    - Стоит задуматься
    - Страницы истории
    - Удивительное рядом
    - Улыбнемся 

 
 
 
 
 
Охтень Татьяна Леонидовна

 Частный нотариус
 Свидетельство № 5332

 01034, г.Киев, ул. О.Гончара, 40

Время работы:
  Пн.- Пт. с 10-00 до 17-00;
  Сб.,Вс.- по договоренности.

  Тел.:
     044 235-20-35
     050 331-66-81
     093 288-02-07

  E-mail:tatokhten@rambler.ru
 
 
Оценка недвижимости
 
  Гоцманюк Александр
  Александрович
 
  Свидетельство
  МФ №6587 от 13.12.2008 г.

  Тел.:
     044 278-10-18
     093 538-28-58

 

Стройка. Видеоуроки строительства. Телеканал для настоящих мужчин с их интересами, страстями, увлечениями, проблемами и заботами. Телеканал «Мужской» будет интересен тем, кому небезразличны поистине мужские забавы, такие как охота, рыбалка, оружие и автомобили. Но сфера интересов...  подробнее 30.07.2012 19:33
 
Ярослав Рак Энциклопедия комнатных растений. Для многих из нас жизнь без растений утратила бы немало прелестей, и доказательство тому - наше подспудное желание иметь в своем доме какую-либо зелень. Постепенно люди научились выращивать в жилых помещениях всё более разнообразные растения, которые привозили из самых отдаленных уголков земного шара путешественники и купцы. Для поисков...  подробнее 30.03.2012 11:51
 
Шепелев A.M. Штукатурные декоративно-художественные работы. В книге даны сведения о подготовке поверхностей под оштукатуривание, выполнении простой, улучшенной и декоративной штукатурок, отделке оконных и дверных проемов, вытягивании тяг, отделке пилястр, колонн; рассмотрены устройство и работа машин для приготовления и нанесения растворов; выполнение гладких и рисунчатых...  подробнее 30.03.2012 11:39
 
(C) Мастер недвижимости «Янус», 2010