Курс доллара
Средний
НБУ
Приват
Проминвест
Аваль
Ощадбанк
Конвертер

Iнновації в нерухомості зменшать вартість девелопменту та експлуатації 

Широке використання інноваційних технологій в найближчі роки здатне суттєво знизити вартість управління та експлуатації обТєктів нерухомості.
Про це сказав спікер бізнес-сніданку «Інновації в нерухомості: інерція чи революція?», організованого «Українським клубом нерухомості» (URE Club) Володимир Бандура, CEO Innolytics Group.
На його думку, зараз час, коли все надто швидко змінюється і в проектуванні, і в будівництві, в підходах до управління та комерціалізації проектів нерухомості.
«Зараз можна дуже ефективно використовувати технології так званого «машинного зору»: відслідковувати та отримувати обТєктивну статистику того, які будматеріали в якій кількості доправляються на майданчик, хто з робітників порушує техніку безпеки тощо. Нині дуже багато інноваційних можливостей і девелопери повинні використовувати їх, щоб робити ті речі, які раніше видавалися неможливими», - наголосив Володимир Бандура.
Експерт вказав на основні інноваційні технології, що в недалекому майбутньому стануть провідними для сфери нерухомості. На його погляд, це, насамперед, використання штучного інтелекту в проектуванні, управлінні проектами та обТєктами нерухомості. Також 3D-, 4D-друк обТєктів нерухомості, що здатен прискорити будівництво та зведення більш складних обТєктів, які практично неможливо побудувати з використанням інших технологій.
«Для проектування, управління та розширення функціональності обТєктів уже використовується віртуальна реальність. Варто згадати й робототехніку та дрони для здійснення будівельних робіт та контролю за будівництвом. На особливу увагу заслуговують нові будівельні матеріали для створення безпечніших, більш енергоефективних, більш зручних, надійних, екологічних та довговічних будівель», - зауважив Володимир Бандура.
На його думку, за 5 років за допомогою робототехніки та штучного інтелекту будуть створені принципово нові будівлі, що реагуватимуть на потреби людини та «адаптуватимуться» під ці потреби.
«Клієнтам не цікаві самі технології. Їхня увага прикута до естетики обТєктів нерухомості, до комфорту, починаючи з логістики всередині споруди аж до кліматичних умов. Клієнтів хвилює ціна купівлі та оренди, ціна експлуатації, «інтелект» будинку, що дасть змогу його легко контролювати та експлуатувати», - підсумував Володимир Бандура.

janus.ua 

 


16-05-2019

Обсудить с читателями 


Читайте также:

Другие рубрики сайта:

    - Архитектурная мозаика
    - Книжная полка
    - Лента закона
    - Стоит задуматься
    - Страницы истории
    - Удивительное рядом
    - Улыбнемся 

 
 
 
 
 
Охтень Татьяна Леонидовна

 Частный нотариус
 Свидетельство № 5332

 01034, г.Киев, ул. О.Гончара, 40

Время работы:
  Пн.- Пт. с 10-00 до 17-00;
  Сб.,Вс.- по договоренности.

  Тел.:
     044 235-20-35
     050 331-66-81
     093 288-02-07

  E-mail:tatokhten@rambler.ru
 
 
Оценка недвижимости
 
  Гоцманюк Александр
  Александрович
 
  Свидетельство
  МФ №6587 от 13.12.2008 г.

  Тел.:
     044 278-10-18
     093 538-28-58

 

Незамужние и бездетные женщины - самая счастливая категория населения. Незамужние и бездетные женщины оказались самой счастливой категорией населения. Согласно исследованию, семейная жизнь идет на пользу только мужчинам. Профессор поведенческой психологии в Лондонской школе...  подробнее 27.05.2019 13:34
 
Киевлянка приютила в своей квартире почти сотню котов У каждого пушистого гостя в квартире женщины - печальная история. Киевлянка Татьяна Литвиненко превратила свою квартиру в приют для четвероногих: у нее дома живут 90 котов и семь собак. Большинство животных -...  подробнее 14.05.2019 11:06
 
США провозгласили себя хозяевами Луны Возможное международное сотрудничество по исследованию Луны возможно лишь под руководством США, передает Fox News заявление главы NASA Джима Брайденстайна. "Есть только одна страна, способная создать коалицию для обеспечения возвращения...  подробнее 11.04.2019 10:44
 
(C) Мастер недвижимости «Янус», 2010