Курс доллара
Средний
НБУ
Приват
Проминвест
Аваль
Ощадбанк
Конвертер

До 2025 року кількість " інноваційних"  новобудов може зрости до 30%.

До 2025 року загальна кількість українських новобудов, що зводитимуться з використанням новітніх інноваційних технологій, може зрости до 30%.
Про це на бізнес-сніданку «Інновації в нерухомості: інерція чи революція?» розповіла Ольга Соловей, співзасновник «Українського клубу нерухомості» (URE Club).
За даними експерта, на початок 2019 року в Україні кількість таких споруд становить не більше 5-7%. Проте, за її словами, забудовники Києва, Одеси та Харкова активно долучаються до впровадження в своїх проектах, зокрема цифрових технологій PropTech.
«У першу чергу мова йде про технології «розумних будинків», VR-технологій, управління процесами будівництва, девелопменту та управління проектами (сплата рахунків, відслідковування терміну дії угод оренди, ведення обліку майна тощо)», - сказала Соловей.
За її твердженням, найбільш поширенішою в Україні є саме технологія «розумних будинків».
«Приміром, київські, одеські та харківські забудовники цю технологію використовують уже в понад 30% елітних новобудов та близько 20% будинків бізнес-класу», - повідомила вона.
Світовий ринок нерухомості, на її погляд, всіляко перелаштовується на цифрові технології, капіталовкладення в які вже становить понад 8,5 млрд доларів. Зараз іде мова не лише про «цифрове», повністю автоматизоване будівництво, а також про використання штучного інтелекту в пошуку необхідної квартири чи будинку, іпотечних програм, отримання аналізу попиту і цінових прогнозів тощо.
Ольга Соловей також звернула увагу на те, що нові технології в будівництві на 1/3 збільшують собівартість проекту. Проте деякі українські девелопери свідомо йдуть на таких крок, розуміючи важливість світових тенденцій для подальшого розвитку українського ринку нерухомості.
Експерт вважає, інновації в будівництві міцно повТязані із зростанням конкуренції і дуже часто розглядаються забудовником, як маркетингова перевага.
«Впровадження нових технологій також стимулює більш вимогливий покупець/споживач, який уже звик до цифрових технологій у рітейлі, банкінгу та інших сферах. У найближчі 5 років успішність українських компаній-забудовників буде залежати від того, наскільки швидко вони здатні перелаштувати свої бізнес-процеси відповідно до вимог часу», - підсумувала Ольга Соловей.

16-05-2019

Обсудить с читателями 


Читайте также:

Другие рубрики сайта:

    - Архитектурная мозаика
    - Книжная полка
    - Лента закона
    - Стоит задуматься
    - Страницы истории
    - Удивительное рядом
    - Улыбнемся 

 
 
 
 
 
Охтень Татьяна Леонидовна

 Частный нотариус
 Свидетельство № 5332

 01034, г.Киев, ул. О.Гончара, 40

Время работы:
  Пн.- Пт. с 10-00 до 17-00;
  Сб.,Вс.- по договоренности.

  Тел.:
     044 235-20-35
     050 331-66-81
     093 288-02-07

  E-mail:tatokhten@rambler.ru
 
 
Оценка недвижимости
 
  Гоцманюк Александр
  Александрович
 
  Свидетельство
  МФ №6587 от 13.12.2008 г.

  Тел.:
     044 278-10-18
     093 538-28-58

 

Стройка. Видеоуроки строительства. Телеканал для настоящих мужчин с их интересами, страстями, увлечениями, проблемами и заботами. Телеканал «Мужской» будет интересен тем, кому небезразличны поистине мужские забавы, такие как охота, рыбалка, оружие и автомобили. Но сфера интересов...  подробнее 30.07.2012 19:33
 
Ярослав Рак Энциклопедия комнатных растений. Для многих из нас жизнь без растений утратила бы немало прелестей, и доказательство тому - наше подспудное желание иметь в своем доме какую-либо зелень. Постепенно люди научились выращивать в жилых помещениях всё более разнообразные растения, которые привозили из самых отдаленных уголков земного шара путешественники и купцы. Для поисков...  подробнее 30.03.2012 11:51
 
Шепелев A.M. Штукатурные декоративно-художественные работы. В книге даны сведения о подготовке поверхностей под оштукатуривание, выполнении простой, улучшенной и декоративной штукатурок, отделке оконных и дверных проемов, вытягивании тяг, отделке пилястр, колонн; рассмотрены устройство и работа машин для приготовления и нанесения растворов; выполнение гладких и рисунчатых...  подробнее 30.03.2012 11:39
 
(C) Мастер недвижимости «Янус», 2010