Курс доллара
Средний
НБУ
Приват
Проминвест
Аваль
Ощадбанк
Конвертер

Замовила вбивство батька через квартиру: суд ухвалив рішення щодо обвинуваченої

  

Суд призначив 15 років увТязнення.
Замовила вбивство батька через квартиру: суд ухвалив рішення щодо обвинуваченої
Волинський апеляційний суд у відкритому судовому засіданні розглянув кримінальне провадження №565/764/13-к щодо групи пТяти осіб за апеляційними скаргами прокурора, обвинувачених та їх захисників на вирок Кузнецовського міського суду від 27 травня 2014 року.

Згідно з вироком суду першої інстанції, обвинувачені визнані винними у вчиненні злочину, передбаченого пунктами 4,6, 11,12  частиною другою статті 115 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство), їм призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком від 10 до 13 років.

Інкримінований їм злочин вчинено за наступних обставин.

У 2012 році жінка за попередньою змовою з чотирма спільниками позбавила життя рідного батька, керуючись наміром заволодіти його квартирою.

«Спочатку один з чоловіків побив загиблого у його ж квартирі, що призвело до безпорадного стану чоловіка. Потерпілого вивезли до лісу, де обвинувачена, усвідомлюючи, що спричиняє батькові особливих фізичних страждань, з метою умисного вбивства канцелярським ножем завдала 8 ударів у шию, обличчя та груди потерпілого. Виконуючи роль організатора, на місці події наказала присутнім членам групи вбити потерпілого. Один із спільників знайденою в лісі дерев'яною палицею завдав не менше чотирьох ударів по шиї та голові потерпілому. У подальшому інший спільник облив тіло потерпілого, який ще подавав ознаки життя, бензином, а рідна донька, усвідомлюючи, що завдає потерпілому особливих фізичних страждань, підпалила тіло запальничкою», - йдеться у повідомленні.

Таким чином, унаслідок спільних дій з особливою жорстокістю, з корисливих мотивів, на замовлення та за попередньою змовою групою осіб, заподіяно смерть потерпілому, який ще подавав ознаки життя.

За співучасть у вчиненні умисного вбивства батька донька пообіцяла своїм спільникам матеріальну винагороду у розмірі 4000 доларів США.

Волинський апеляційний суд ухвалив: апеляційні скарги обвинувачених залишити без задоволення, апеляційну скаргу прокурора задовольнити частково.

Вирок Кузнецовського міського суду Рівненської області від 27 травня 2014 року в частині призначеного покарання скасувати.

Апеляційний суд ухвалив новий вирок, яким призначив дочці покарання у вигляді позбавлення волі на строк 15 років, трьом іншим обвинуваченим - 14 років позбавлення волі.  Четвертого обвинуваченого звільнено в залі суду у звТязку з фактичним відбуттям призначеного покарання.

На підставі частини п'ятої статті 72 Кримінального кодекс України (Правила складання покарань та зарахування строку попереднього ув'язнення в редакції від 26 листопада 2015 року) засудженим зараховано в строк відбуття покарання строк попереднього увТязнення з розрахунку - один день попереднього ув'язнення за два дні позбавлення волі.

13-02-2019

Обсудить с читателями 


Читайте также:

Другие рубрики сайта:

    - Архитектурная мозаика
    - Книжная полка
    - Лента закона
    - Стоит задуматься
    - Страницы истории
    - Удивительное рядом
    - Улыбнемся 

 
 
 
 
 
Охтень Татьяна Леонидовна

 Частный нотариус
 Свидетельство № 5332

 01034, г.Киев, ул. О.Гончара, 40

Время работы:
  Пн.- Пт. с 10-00 до 17-00;
  Сб.,Вс.- по договоренности.

  Тел.:
     044 235-20-35
     050 331-66-81
     093 288-02-07

  E-mail:tatokhten@rambler.ru
 
 
Оценка недвижимости
 
  Гоцманюк Александр
  Александрович
 
  Свидетельство
  МФ №6587 от 13.12.2008 г.

  Тел.:
     044 278-10-18
     093 538-28-58

 

Стройка. Видеоуроки строительства. Телеканал для настоящих мужчин с их интересами, страстями, увлечениями, проблемами и заботами. Телеканал «Мужской» будет интересен тем, кому небезразличны поистине мужские забавы, такие как охота, рыбалка, оружие и автомобили. Но сфера интересов...  подробнее 30.07.2012 19:33
 
Ярослав Рак Энциклопедия комнатных растений. Для многих из нас жизнь без растений утратила бы немало прелестей, и доказательство тому - наше подспудное желание иметь в своем доме какую-либо зелень. Постепенно люди научились выращивать в жилых помещениях всё более разнообразные растения, которые привозили из самых отдаленных уголков земного шара путешественники и купцы. Для поисков...  подробнее 30.03.2012 11:51
 
Шепелев A.M. Штукатурные декоративно-художественные работы. В книге даны сведения о подготовке поверхностей под оштукатуривание, выполнении простой, улучшенной и декоративной штукатурок, отделке оконных и дверных проемов, вытягивании тяг, отделке пилястр, колонн; рассмотрены устройство и работа машин для приготовления и нанесения растворов; выполнение гладких и рисунчатых...  подробнее 30.03.2012 11:39
 
(C) Мастер недвижимости «Янус», 2010