Курс доллара
Средний
НБУ
Приват
Проминвест
Аваль
Ощадбанк
Конвертер

У зоопарку відкриють три озера.


У Київському зоопарку завершується облаштування в рамках реконструкції трьох озер поблизу центрального входу.
Про це з посиланням на заступника голови КМДА В'ячеслава Непопа повідомляє прес-служба міської влади, -
ukrinform.ua.

"У жовтні відвідувачі Київського зоопарку зможуть ознайомитися з першими результатами його масштабної реконструкції. Зокрема, будуть відкриті три озера, розташовані поблизу центрального входу", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, перше озеро ліворуч від входу - декоративне, з водоспадом та водним каскадом, із мальовничими берегами, на яких облаштовують сад каменів і планують висадити рідкісні рослини.

Праворуч від входу завершується реконструкція другого озера - для пеліканів. Глибина озера - 2,4 м. На його берегах споруджується будівля для зимування пеліканів, яку буде декоровано у вигляді скелі.

Третє озеро - для коропів коі, із заглибленням для зимування риб, водними рослинами для природного очищення та альтанкою. На березі «коропового озера» побудований амфітеатр. Там відбуватимуться лекції, презентації, зустрічі. Загалом у Київському зоопарку щороку проводиться близько 90 освітніх заходів, зазначив Непоп.

За його словами, усі три озера мають потужну систему очищення. Природне очищення здійснюватиме біологічне плато з рослин і каменів. Водночас уже змонтована система, яка відбиратиме з озер забруднену воду, здійснюватиме механічне очищення, а потім пропускатиме воду через ультрафіолетове випромінювання. Свіжа вода поступатиме в озера зі спеціально пробурених артезіанських свердловин. Бруд спускатиметься у каналізацію, а залишки відфільтрованої води використовуються для системи поливу зелених насаджень у зоопарку. Така сучасна і практично безвідходна система є далеко не у кожному європейському зоопарку.

«Київський зоопарк ніхто не проектував і не будував із таким комплексним підходом і з такою увагою до комфорту тварин, як це відбувається зараз», - сказав Непоп.


Окрім озер, проводиться будівництво нової вхідної групи на розі проспекту Перемоги та вулиці Зоологічної. Буде облаштована площа, де зустрічатимуться екскурсійні групи, поруч - фудкорт, магазин сувенірів, туалети, камери для зберігання речей та великий акваріум. Акваріум із рибами і фудкорт можуть працювати допізна, на відміну від зоопарку, де звірі після заходу сонця переходять у нічний режим чи лягають спати, тому основні експозиції зоопарку закриваються о 18 годині, а взимку - ще раніше.

Поруч із новим входом постане новий приматник із зимовими та літніми вольєрами, які відповідають сучасним вимогам утримання тварин та дозволяють створити цікаві експозиції. Також будується універсальний вольєр для тимчасових експозицій або змішаних видів тварин. Ці об'єкти будуть завершені наступного року.

Директор зоопарку Кирило Трантін зазначив, що завдяки збереженій екосистемі ця зелена оаза у центрі міста вже стала притулком для багатьох міських тварин - тут гніздяться лелеки, прилітають качки перечекати сезон полювань, прибігають білки. Зоопарк перетворюється на затишний природний дім для тварин і на комфортне місце відпочинку киян та гостей Києва, підкреслив він.

janus.ua

 

10-08-2018

Обсудить с читателями 


Читайте также:

Другие рубрики сайта:

    - Архитектурная мозаика
    - Книжная полка
    - Лента закона
    - Стоит задуматься
    - Страницы истории
    - Удивительное рядом
    - Улыбнемся 

 
 
 
 
 
Охтень Татьяна Леонидовна

 Частный нотариус
 Свидетельство № 5332

 01034, г.Киев, ул. О.Гончара, 40

Время работы:
  Пн.- Пт. с 10-00 до 17-00;
  Сб.,Вс.- по договоренности.

  Тел.:
     044 235-20-35
     050 331-66-81
     093 288-02-07

  E-mail:tatokhten@rambler.ru
 
 
Оценка недвижимости
 
  Гоцманюк Александр
  Александрович
 
  Свидетельство
  МФ №6587 от 13.12.2008 г.

  Тел.:
     044 278-10-18
     093 538-28-58

 

В столице уже работают десятки котельных. НА ТЭЦ-6 запустили энергоблоки. На ТЭЦ-6 запускают в работу энергоблок №2, а на ТЭЦ-5 - энергоблок №3. Тепловые магистрали прогреваются со скоростью один градус в час. Об этом заявил и. о. директора КП «Киевтеплоэнерго» Вячеслав...  подробнее Сегодня 15:43
 
Киеву вернули здание стоимостью 117 миллионов гривен. Суд обязал вернуть объект столице. Восстановлено нарушенное право государства на группу помещений нежилого здания площадью более 4 тысячи квадратных метров и стоимостью почти 117 млн. гривен. Оно расположено на ул. Ивана Гонты в...  подробнее Сегодня 14:48
 
Скільки метрів повинно бути до межі . Скільки метрів повинно бути до межі, якщо сусід будує новий будинок, садить дерева чи створює інші обТєкти? Не так багато сусідів з плином багатьох років змогли зберегти добросусідські відносини. І, як правило, причиною, погіршення...  подробнее Сегодня 14:41
 
(C) Мастер недвижимости «Янус», 2010